Mgr Magdalena Mikołajczyk

Jestem dietetykiem i psychologiem zajmującym się kompleksową pomocą w redukcji masy ciała i dietoterapii.

Przeprowadzę Cię przez cały proces zmian, zaczynając od pracy nad świadomymi wyborami, akceptacją swojego ciała i emocjami z tym związanymi.

Chcesz zacząć od nowa? Wspaniale! Zapraszam Cię do zapoznania się z krótkim poradnikiem. Dowiesz się tam jak rozpocząć przygodę ze zdrowymi nawykami i pracą z ciałem.

"Pani magda jest osobą niezwykle empatyczną i ciepłą. Bije od niej spokój który udziela się rozmówcy, pozwalając mu poukładać myśli i wyrazić siebie, swoje potrzeby. Jej postawa w parze z kompetencją sprawiają że człowiek czuje że jest w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Serdecznie polecam"

Kasia

“zdecydowanie bardzo polecam! Korzystam z pomocy Pani Magdy. Ciepła i przyjazna atmosfera podczas konsultacji, bardzo dużo wsparcia, ciągły kontakt, normalne podejście do człowieka. Wszystkie powyższe elementy powodują, że czuję się zaopiekowana i dodatkowo zmotywowana do zdrowych zmian, a przy tym nie jestem skrępowana bo ani przez moment nie odczułam żeby ktoś mnie oceniał co według mnie jest bardzo ważne. Doskonale miejsce na zmiany

Ola

“Profesjonalne podejście do klienta. Dostałam konkretne odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Naprawdę pomocna i serdeczna Pani Dietetyk. Polecam!

Anna

KONTAKT - DIETETYK ŁÓDŹ

TELEFON
ADRES EMAIL
DOJAZD

505 167 490

magdalena.mikolajczyk.dietetyk@gmail.com

Przewiń do góry