dieta online

 

Dieta online – oferta

Zapraszam na konsultacje online osoby, które chcą :

  • rozpocząć proces odchudzania
  • poprawić swój stan zdrowia,
  • zmniejszyć bądź zredukować objawy ze strony układu pokarmowego i hormonalnego
  • nauczyć się jak prawidłowo komponować posiłki, tak by nie występowały niedobory pokarmowe
  • naprawić relacje z jedzeniem i ze swoim ciałem

Zapraszam do kontaktu mailowego – magdalena.mikolajczyk.dietetyk@gmail.com oraz do kontaktu telefonicznego: 505 167 490 oraz 571 927 490

Dieta online – jak to wygląda?

W celu skorzystania z mojej oferty online będę prosiła Cię o wypełnienie szczegółowego formularza dotyczącego Twojej historii chorobowej, nawyków żywieniowych oraz aktywności fizycznej. Następnie po umówieniu szczegółów współpracy – celu oraz motywacji, przygotowuję specjalnie dostosowany do Twoich potrzeb plan żywieniowy. Po skorzystaniu z jadłospisu ustalamy termin konsultacji kontrolnej. A na niej omawiamy sukcesy oraz pojawiające się w tym czasie trudności. Przez cały czas trwania Naszej współpracy będę służyła pomocą oraz wsparciem.

Więcej na temat diety online dowiesz się z treści poniżej.

Dieta online – indywidualnie dopasowane plany żywieniowe

Czy to wymysł, czy alternatywa do rzeczywistej wizyty w gabinecie dietetyka?  Ostatni czas dobitnie uświadomił Nam, jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. Jeśli jesteś zainteresowany konsultacją online z dietetykiem skontaktuj się ze mną.  Przesłana przeze mnie dieta online pomoże Ci osiągnąć Twój cel. Jeśli jesteś ciekawa/wy na czym taka internetowa współpraca polega, zachęcam Cię do przeczytania dalszej części artykułu.

Konsultacja z dietetykiem za pomocą videorozmów lub kontaktu mailowego ma podobną konstrukcję jak spotkanie w cztery oczy w poradni dietetycznej. Dietetyk na początku przeprowadza szczegółowy wywiad zdrowotno – żywieniowy, dzięki temu poznaje historię chorobową oraz zwyczaje żywieniowe pacjenta. Na podstawie zebranych danych specjalista opracowuje plan żywieniowy. Jeśli pacjent wybierze opcję kontaktu mailowego, otrzymuje zazwyczaj od niego szczegółowy formularz na który udziela odpowiedzi. Natomiast opcja videorozmowy staje się komfortowym spotkaniem, dzięki którym możemy stworzyć rzeczywistą relację pacjent – dietetyk. Ta forma ostatnio staję się idealnym rozwiązaniem dla osób, które mieszkają w innym mieście lub nie mają zbytnio czasu i możliwości, by spotkać się dietetykiem.

Kontakt z dietetykiem online – dla kogo?

Dieta online obecna w ofercie dietetyka jest skierowana dla osób, które chcą zacząć swoją przygodę ze zdrowych odżywianiem, chcą schudnąć lub wspomóc leczenie chorób dietozależnych.

Dieta online – czy jest skuteczna?

Pacjenci, którzy poszukują pomocy u specjalistów miewają pewne wątpliwości, czy taki internetowy kontakt z dietetykiem będzie tak samo skuteczny jak konsultacja w rzeczywistości. Oczywiście istnieją różnice pomiędzy tymi dwiema ofertami, jednak pragnę podkreślić, że dieta online stworzona po szczegółowym przeprowadzeniu wywiadu jest tak samo skuteczna. Pacjent w komfortowych dla siebie warunkach dokonuje pomiarów – wzrost oraz masę ciała lub jeśli ma możliwość domową analizę składu ciała. A następnie dietetyk analizując wszystkie otrzymane informacje tworzy plan uwzględniający potrzeby pacjenta.

Stały kontakt z dietetykiem wzmocnieniem procesu odchudzania.

Mimo braku bezpośredniego kontaktu z dietetykiem, pacjent otrzymuje od niego stałe wsparcie mailowe bądź telefoniczne. Często pacjenci obawiają się, że bez regularnych wizyt w gabinecie dietetycznym stracą motywację i wsparcie. Nic bardziej mylnego, gdyż konsultacja online, a później dieta online mają taki sam charakter działania co standardowe wizyty. Jedyną różnicą tych ofert jest brak możności wykonania przez dietetyka specjalistycznej analizy składu ciała. Jednak to nie stoi na przeszkodzie. Dietetyk otrzymując niezbędne dane oblicza zapotrzebowanie energetyczne klienta, analizuje schorzenia pacjenta, jego upodobania, ilość i jakoś wykonywanej przez niego aktywności fizycznej. Podsumowuje dane i tworzy jadłospis.

Sytuacja zdrowotna, obowiązki lub niezależna od nas nałożona kwarantanna społeczna, nie musi powstrzymywać Nas przed dbaniem o zdrowie. Znalezienie odpowiedniego specjalisty, który mimo odległości będzie w stanie podtrzymać u pacjenta motywację, jest kluczem do sukcesu.

Jeśli chcesz skorzystać z mojej pomocy i diety online – zapoznaj się z ofertą.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry