Dietetyczka Łódź – oferta dla każdego

Jestem dietetyczką Łódź i psycholożką, która pracuje z osobami chcącymi zmienić swoje nawyki żywieniowe. Uczę jak zadbać o swoje ciało jedzeniem i jak rozumieć swoje emocje, które gromadzą się w ciele. Ukończyłam studia wyższe na Uniwersytecie Medyczny w Łodzi i Uniwersytecie Łódzkim. A swoje doświadczenie zdobywałam  pracując indywidualnie z pacjentami w prywatnych klinikach, w szkole rodzenia i prowadząc warsztaty żywieniowe. To pozwoliło mi zauważyć jak wiele z Nas ma problem z wdrożeniem zdrowego odżywiania do swojego planu dnia. Tak, by nie stracić przyjemności z jedzenia i nie budować ciągłego poczucia winy, że nie przestrzegamy wszystkich zaleceń dietetycznych.

Ważne jest byśmy przestali traktować Nasze ciało jako przestrzeń do walki i restrykcji, a zaczęli je traktować z miłością i zrozumieniem. Bo właśnie o to tu chodzi, o dbanie o siebie. O dostrzeganie pozytywów w zmianie nawyków żywieniowych. I nie chodzi mi o restrykcyjne postrzeganie odżywiania, ale o szukanie odpowiedzi co tak naprawdę nasze ciało potrzebuje. Wprowadzanie moich porad zapoczątkuje małą rewolucje w Twoim życiu. Jestem dietetyczką Łódź, która pomaga zrozumieć, że bycie w kontakcie ze swoim ciałem w dużej mierze stanowi wstęp do wszystkich zmian żywieniowym. Racjonalne porady oparte na wiedzy medycznej i psychologicznej będą podstawą do budowania Twojej opinii na temat co jest dla Ciebie najbardziej wartościowe i odżywcze.

Nasze spotkania przede wszystkim będą opierać się na rozmowie, analizie składu ciała i wprowadzaniu planu żywieniowego stworzonego specjalnie dla Ciebie. Jeśli będziesz gotowa/y, by opowiedzieć mi jak wygląda Twój jadłospis, co lubisz najbardziej, a co sprawia Ci najwięcej trudności, pomogę Ci krok po kroku przejść przez cały proces zmian. Czy to odchudzania, dietoterapii, czy też szukania przyczyn zajadania emocji.

Na pierwszej wizycie ustalimy cel wizyty, przeprowadzę z Tobą dokładny wywiad zdrowotno – żywieniowy oraz wykonamy analizę składu ciała. Jeśli będziesz miał ochotę stworzę dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy (odchudzający, wspomagający leczenie chorób dietozależnych i innych).

Dietetyczka Łódź – dla kogo moja oferta

Niżej zobaczysz, czy ta oferta jest dla Ciebie.

Opracowuję plany żywieniowe oparte o dobrej jakości składniki, ogólnodostępne, nieudziwnione, proste, bogate w aromatyczne przyprawy oraz odżywiające nasze ciało i umysł. Nie musisz obawiać się, że będziesz dużo czasu spędzać w kuchni, staram się możliwie jak najbardziej skrócić czas realizacji posiłków.

Na stronie regularnie możesz spodziewać się postów na temat odchudzania, psychodietetyki oraz dietoterapii. Jako dietetyczka i psycholożka mam podstawy, by kompleksowo pomóc Ci dostrzec jak ważne jest zrozumienie, że jeżeli w ciele nie ma przyjemności (zarówno tej dotyczącej odżywiania jak i emocji), to po prostu nie chce się w nim być. Pomogę Ci odbudować relacje ze swoim ciałem, nauczę Cię jak go słuchać i szanować, tak by to ciało stało przestrzenią akceptacji i zdrowia.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, śmiało zapraszam do kontaktu – kliknij tutaj

Dietetyczka Łódź – do zobaczenia w gabinecie

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry